Spolupráce RK

Spolupráce realitních kanceláří v rámci EKRK

EKRK - Evropský klub realitních kanceláří vznikl jako odpověď na požadavek našich klientů neomezovat se při prodeji své nemovitosti na jedinou realitní kancelář. Prostřednictvím kterékoliv realitní kanceláře zapojené do projektu EKRK se totiž nabídky (či poptávky) stávají zakázkami, na níž společně spolupracují všechny zúčastněné RK. 

EKRK je tedy systém vzájemné spolupráce realitních kanceláří umožňující prodávat jednu nemovitosti současně prostřednictví desítek dalších realitních kanceláří – členů EKRK. 

Co je motivem vzájemné spolupráce? V rámci EKRK se dělíme o naši smluvenou provizi, tedy klient neplatí nic navíc, i když kupujícího na Vaši nemovitost najde třeba  REAL SPEKTRUM v Brně. Navštívíte a uzavřete smlouvu s jedinou kanceláří, a na základě toho s tímto Vaším požadavkem začnou pracovat desítky dalších realitních kanceláří v celé ČR .

   Stejně je tomu tak, pokud hledáte nějakou nemovitost v jiném regionu. Navštívíte realitní kancelář označenou logem EKRK ve svém, zpravidla okresním městě, a můžete přes ni začít realizovat svůj požadavek. 

   V rámci EKRK spolupracují největší a nejzkušenější realitní kanceláře ve svých regionech, které na trhu s nemovitostmi působí prakticky od počátku 90. let. Z těch moravských jsou mezi nimi např. REAL SPREKTRUM a.s., Hanácká realitní kancelář Olomouc, LIMA REAL a.s. Třebíč, REALITY GAIA Hodonín aj.

REAiA consulting s.r.o.

   Pod značkou REAiA byly od roku 1993 profesionálně a k maximální spokojenosti obslouženy již stovky zákazníků.

   Je jistě výrazem moudrosti a prozíravosti svěřit svůj obchod s často největšími osobními majetky, jímž nemovitosti  jednoznačně jsou, právě tomu, koho znáte, kdo má prokazatelné dlouholeté zkušenosti a komu tedy můžete opravdu důvěřovat. Vždyť nejde o nic méně, než o velké peníze, často třeba i celoživotní úspory.

    Naopak, není nic najivnějšího, než svěřit svůj celoživotní obchod agresivnímu agentovi, zaštiťujícímu se třeba i největší realitní kanceláří v ČR, který číhá na každý inzerát a následně slibuje překvapenému vlastníkovi i modré z nebe, jenom aby ho „dostal do zprostředkovatelské smlouvy“. Je totiž již běžnou praxí, že prvních deset zájemců o vaši nemovitost, kterou jste si sami zainzerovali, bude z řad těchto agentů předstírající zprvu zájem o koupi, aby se z nich pak následně vyklubali toliko zájemci o smlouvu na prodej. Pokud nevěříte – vyzkoušejte. Je to velmi spolehlivé J . 

   Co tedy dodat? Určitě nemusíte vyhledat právě nás, v každém případě buďte ale prozíraví a nebuďte naivní.

A na úplný závěr: nespolupracujeme jen v rámci EKRK. Spolupracujeme i se všemi slušnými realitními kancelářemi v regionu. Za ta léta už totiž velmi dobře víme s kým spolupracovat opravdu můžeme...       

            

Chcete, aby Vaši nemovitost nabízely současně desítky realitních kanceláří? 

Vyhledejte realitní kancelář spolupracující v rámci EKRK označenou tímto logem:

 

EKRK_ceska_verze.jpg 

Kontakt

Formulář
REAIA consulting s.r.o.
Velké náměstí 48/41, 767 01 Kroměříž
Mobil: +420 603 854 884
Tel./Fax: +420 573 336 936
E-mail: reality@reaia.cz
Bezpečnostní kód