Evropský klub RK

EKRK - zodpovědní profesionálové ve Vašich službách.

EKRK - Evropský klub realitních kanceláří vznikl jako odpověď na požadavek našich klientů neomezovat se při prodeji své nemovitosti na jedinou realitní kancelář. Prostřednictvím kterékoliv realitní kanceláře zapojené do projektu EKRK se totiž nabídky (či poptávky) stávají zakázkami, na níž společně spolupracují všechny zúčastněné RK. 

EKRK je systém vzájemné spolupráce realitních kanceláří umožňující prodávat jednu nemovitosti současně prostřednictví desítek dalších realitních kanceláří – členů EKRK. 

Co je motivem vzájemné spolupráce? V rámci EKRK se dělíme o naši smluvenou provizi, tedy klient neplatí nic navíc, i když kupujícího na Vaši nemovitost najde třeba  REAL SPEKTRUM v Brně. Navštívíte a uzavřete smlouvu s jedinou kanceláří, a na základě toho s tímto Vaším požadavkem začnou pracovat desítky dalších realitních kanceláří v celé ČR.

   Stejně je tomu tak, pokud hledáte nějakou nemovitost v jiném regionu. Navštívíte realitní kancelář označenou logem EKRK ve svém, zpravidla okresním městě, a můžete přes ni začít realizovat svůj požadavek. 

   V rámci EKRK spolupracují největší a nejzkušenější realitní kanceláře ve svých regionech, které na trhu s nemovitostmi působí prakticky od počátku 90. let. Z těch moravských jsou mezi nimi např. REAL SPREKTRUM a.s., Hanácká realitní kancelář Olomouc, Zlínská realitní kancelář, LIMA REAL a.s. Třebíč, REALITY GAIA Hodonín aj.

 

Foto výročního setkání EKRK v roce 2005

setkani_EKRK_2005.JPG

Foto z výročního setkání EKRK v roce 2006

setkani_EKRK_2006.JPG

   Co tedy dodat? Určitě nemusíte vyhledat právě nás, v každém případě však buďte spíše prozíraví a nebuďte naivní.

A na úplný závěr: nespolupracujeme jen v rámci EKRK. Spolupracujeme i se všemi slušnými realitními kancelářemi v regionu. Za ta léta už totiž velmi dobře víme s kým spolupracovat opravdu můžeme...       

            

Chcete, aby na prodeji Vaší nemovitosti spolupracovaly současně desítky realitních kanceláří? 

Vyhledejte realitní kancelář spolupracující v rámci EKRK.

 

EKRK_ceska_verze.jpg 

Etický kodex EKRK

Autor: Ludvík Šojdr  |  Datum: 25.10.2007 11:00

2 nalezených článků

Kontakt

Formulář
REAIA consulting s.r.o.
Velké náměstí 48/41, 767 01 Kroměříž
Mobil: +420 603 854 884
Tel./Fax: +420 573 336 936
E-mail: reality@reaia.cz
Bezpečnostní kód