Historie a současnost

... ale především současnost

   Při prodeji významných nemovitostí pracujeme na základě indiviuálních marketingových plánů. Řadu námi nabízených nemovitostí proto nenaleznete v naší standardní nabídce. Některé nemovitosti nabízíme pouze na zahraničních trzích a jsme schopni přesně respektovat požadavky klientů na diskrétní formy marketingu nebo omezení cílové skupiny. Máte-li zájem o naše služby v tomto segmentu trhu, napište nám prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo zavolejte na tel. 603 854 884. 

 

Náš katalog nabízených nemovitostí naleznete zde.

 

Jak a kde inzerujeme naše nemovitosti :

 

  • Naše vývěsky jsou pravidelně aktualizovány na těchto místech:
    Kroměříž: Dobrovského, Velké náměstí Kroměříž, náměstí Hulín: 

  • Lokální marketing na Internetu: naše nabídky naleznete i na http://www.kromeriz.cz/, který je nejvíce navštěvovaným webem okresu Kroměříž.

  • Vlastní noviny: naše firma je spoluvydavatelem novin Nemovitosti.

  • Marketing na Internetu na národní úrovni: na našich firemních stránkách a několika webových serverech (Nemovitosti.cz, http://www.ekrk.cz/ , http://www.eurobydleni.cz/ , http://www.ekrk.net/ ).  

  • Pravidelná inzerce v HIT Týdeníku Kroměřížska a INFOnovinách 

Spolupráce s jinými RK

Projekt Nemovitosti

je celostátním exkluzívním klubem realitních kanceláří, vydávající měsíčník Nemovitosti. Kancelář byla zakládajícím členem a nositelem výhradního zastoupení klubu v okrese Kroměříž. Na jižní Moravě je do systému zapojeno 11 realitních kanceláří ve všech okresech, které společně vydávají noviny se svou nabídkou. V současnosti jsme své členství u EKRK pozastavili s ohledem na nemožnost plnění závazků. Jsme přece jen malá RK zabývající se i oceňovaním nemovitostí a nemáme výhledově představu kancelář rozšiřovat. Služby všech zúčastněných ale rádi doporučujeme, jsou to osvědčené RK dlouhodobě zavedené na našem trhu realit. To je i důvod, proč společenství EKRK na svých stránkách doporučujeme.

Pracovní doba v kanceláři.

 

 

 

 

 

Na Vaši osobní návštěvu se těšíme v těchto hodinách:

pondělí

9 - 17

úterý

9 - 16

středa

9 - 17

čtvrtek

9 - 16

pátek

9 - 16

případně i v jinou dobu po předchozí telefonické domluvě.

 

Co je to EKRK

 

EKRK_ceska_verze.jpg

 

  EKRK - Evropský klub realitních kanceláří vznikl jako  odpověď na požadavek našich klientů neomezovat se při prodeji své nemovitosti na jedinou realitní kancelář. Prostřednictvím kterékoliv realitní kanceláře zapojené do projektu EKRK se totiž nabídky (či poptávky) stávají zakázkami, na níž společně spolupracují všechny zúčastněné RK. 

EKRK je systém vzájemné spolupráce realitních kanceláří umožňující prodávat jednu nemovitosti současně prostřednictví desítek dalších realitních kanceláří – členů EKRK. 

Co je motivem vzájemné spolupráce? V rámci EKRK se dělíme o naši smluvenou provizi, tedy klient neplatí nic navíc, i když kupujícího na Vaši nemovitost najde třeba  REAL SPEKTRUM v Brně. Navštívíte a uzavřete smlouvu s jedinou kanceláří, a na základě toho s tímto Vaším požadavkem začnou pracovat desítky dalších realitních kanceláří v celé ČR .

   Stejně je tomu tak, pokud hledáte nějakou nemovitost v jiném regionu. Navštívíte realitní kancelář označenou logem EKRK ve svém, zpravidla okresním městě, a můžete přes ni začít realizovat svůj požadavek. 

   V rámci EKRK spolupracují největší a nejzkušenější realitní kanceláře ve svých regionech, které na trhu s nemovitostmi působí prakticky od počátku 90. let. Z těch moravských jsou mezi nimi např. REAL SPREKTRUM a.s., Hanácká realitní kancelář Olomouc, LIMA REAL a.s. Třebíč, REALITY GAIA Hodonín aj.

REAiA consulting s.r.o.

   Pod značkou REAiA byly od roku 1993 profesionálně a k maximální spokojenosti obslouženy již stovky zákazníků.

   Je jistě výrazem moudrosti a prozíravosti svěřit svůj obchod s často největšími osobními majetky, jímž nemovitosti  jednoznačně jsou, právě tomu, koho znáte, kdo má prokazatelné dlouholeté zkušenosti a komu tedy můžete opravdu důvěřovat. Vždyť nejde o nic méně, než o velké peníze, často třeba i celoživotní úspory.

    Naopak, není nic najivnějšího, než svěřit svůj celoživotní obchod agresivnímu agentovi, zaštiťujícímu se třeba i největší realitní kanceláří v ČR, který číhá na každý inzerát a následně slibuje překvapenému vlastníkovi i modré z nebe, jenom aby ho „dostal do zprostředkovatelské smlouvy“. Je totiž již běžnou praxí, že prvních deset zájemců o vaši nemovitost, kterou jste si sami zainzerovali, bude z řad těchto agentů předstírající zprvu zájem o koupi, aby se z nich pak následně vyklubali toliko zájemci o smlouvu na prodej. Pokud nevěříte – vyzkoušejte. Je to velmi spolehlivé J . 

   Co tedy dodat? Určitě nemusíte vyhledat právě nás, v každém případě buďte ale prozíraví a nebuďte naivní.

A na úplný závěr: nespolupracujeme jen v rámci EKRK. Spolupracujeme i se všemi slušnými realitními kancelářemi v regionu. Za ta léta už totiž velmi dobře víme s kým spolupracovat opravdu můžeme...       

          

 

moises_spoluprace.jpg

 

 

 

Historie a současnost realitní kanceláře.

2 nalezených článků